svg

Hizmetlerimiz

Hizmetler

  svg
 • 01

  Çeviri

  Alanında uzman çevirmenlerimiz tarafından öncelikle çevirisi yapılacak olan evren incelenip...

  Çeviri

  Alanında uzman çevirmenlerimiz tarafından öncelikle çevirisi yapılacak olan evren incelenip daha sonra dile aktarım için çalışmalara başlar. Bu esnada dil bütünlüğüne, dil kurallarına ve içeriksel uyuma dikkat edilip projenizin özüne sadık kalınarak kaynak dilden hedeflenen dile en iyi şekilde çeviri yapılır.

 • 02

  Kontrol

  Çevirisi yapılan içerikler her şeyden önce akıcı bir şekilde okunabilir olması ve...

  Kontrol

  Çevirisi yapılan içerikler her şeyden önce akıcı bir şekilde okunabilir olması ve yapaylıktan uzak, doğal bir his uyandırması açısından dikkatlice kontrol edilir. Bu esnada yazım yanlışları, dilbilgisi hataları veya kurgusal anormallikler incelenir ve bunlar tek tek ayıklanır.

 • 03

  Düzenleme

  Çevirisi yapılan ve kontrol edilen içerik, tekrar gözden geçirilmesi gereken noktalara geri...

  Düzenleme

  Çevirisi yapılan ve kontrol edilen içerik, tekrar gözden geçirilmesi gereken noktalara geri dönülerek düzeltilip nihai haline getirilir. Düzenleme bir çeviride yapılan son adım olup proje bu aşamadan sonra yayınlamaya artık hazırdır.

 • 04

  Uyum

  Bir çevirinin talep eden şirketin ihtiyaçlarını karşılaması gerekmektedir. Bu sebeple...

  Uyum

  Bir çevirinin talep eden şirketin ihtiyaçlarını karşılaması gerekmektedir. Bu sebeple çevirmenlerimiz projenin özüne sahip çıkmak adına projenin şirketleri ve yaratıcılarıyla uyumu yakalamak için sürekli bir iletişim halindedir ve proje sahiplerinin sunmak istedikleri, amaçladıkları hedeflere ulaşılması adına süreç boyunca bilgi vermeye hazırdır.

 • 05

  Seslendirme

  Bir oyunun büyük bölümünü yazılı metinlerden oluşsa dahi seslendirme oyuna büyük bir...

  Seslendirme

  Bir oyunun büyük bölümünü yazılı metinlerden oluşsa dahi seslendirme oyuna büyük bir doğallık ve esans katar. Bir projenin anlaşılması için mutlak gereksinim olmamasına karşın oyuncuların yaratılan evrene daha iyi adapte olması ve bu evrenin içine çekilmesi için göz ardı edilmemesi gereken bir durumdur. Uygun şekilde oluşturulan metinlerin uzman seslendirmenler tarafından stüdyoda hayata geçirilmesiyle sağlanır.

 • 06

  Süreklilik

  Güncellemeler; oyunların, uygulamaların ve yazılımların yadsınamaz ve...

  Süreklilik

  Güncellemeler; oyunların, uygulamaların ve yazılımların yadsınamaz ve görmezden gelinemeyecek kadar önemli birer parçasıdır. Projeyi daha öncesinde üstlenen çevirmenlerimiz, kaynak metne ve aktarıldığı metnin diline hâkim olduğu için aktif olarak en hızlı biçimde söz konusu projenin ilavelerine, eklentilerine ve düzenlemelerine karşılık verip tamamlandıktan sonra da takip etmeye ve sahip çıkmaya devam eder.

Projeniz ile ilgili
Ücretiz Danışmanlık için